Recyklační technologie

více informací

Energetika

více informací

Facility management

více informací

easy technologies – Jsme moderní a rychle se rozrůstající mezinárodní společnost působící na evropském trhu v oblasti technologií průmyslového čištění a recyklace od roku 1999.

easy technologies – Schopnost následovat zákazníka kdekoliv po světě z nás činí flexibilní společnost s významným postavením v přímém prodeji a průmyslových technologií.

easy technologies – Tým odborníků a důraz, který klademe na nové technologie a jejich výzkum nám umožňuje být silným a rovnocenným partnerem pro naše zákazníky.

easy technologies – Analyzujeme potřeby zákazníka a nabízíme vhodná řešení v oblasti :

easy technologies – Naším cílem je dodávat zákazníkům nejen vlastní a patentované technologie, ale i nabídnout s tím spojené služby a poradenství na nejvyšší možné úrovni kvality a profesionality.

easy technologies - Vedle recyklačních technologií poskytujeme industriální Facility Management, zároveň vyrábíme a dodáváme interiérové vybavení pro průmysl a obchodní řetězce a zajišťujeme jeho následný servis.

easy technologies - Pro naše zákazníky vždy hledáme nejvhodnější a nejefektivnější řešení s rychlou implementací a ekonomickou návratností s možností využití našeho outsourcingového programu.


Easy Technologies, s.r.o.
Komořanská 326/63
143 00 Praha – Modřany

IČ: 03366464
DIČ: CZ03366464
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložka 230678.

www.easytechnologies.cz

Provozovna:
Huťská 1379
272 01 Kladno

info@easytechnologies.cz
obchod@easytechnologies.cz
Tel.: 602 377 041

Created 2022 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.